Home » Lokality

Lokality

Za dlouhou dobu hraní na svatbách, jsem se setkal se spousty podniků. Mnohé z nich jsou mezi snoubenci oblíbené a tak je navštěvuji prakticky každoročně.

 

Rozhodl jsem se s Vámi podělit o ty výborné (po stránce místa a svatební párty), kde jsem hrál již několikrát. Pořadí je náhodné a nic nevyjadřuje. Zcela jistě by si zde zasloužily být i jiné podniky, ale hrál jsem tam třeba jen jednou a nedokáži si na základě jedné zkušenosti udělat názor. Nesouhlasíte s mými doporučeními? Napište mi to.

 

Tady jsou má osobní doporučení DJ na svatbu na lokality pro nejlepší svatební hostiny v Praze a Střední Čechy:

 • Hotel Na Farmě, Choťovice
  http://www.hotelnafarme.cz/
  Mezi výborné podniky pro uspořádání svatby se v roce 2015 přidal tento. Asi 45 minut za Prahou 9 naleznete kvalitní ubytování, kuchyni s masem z vlastního chovu (telecí, hovězí, vepřové). Venkovní terasa, ochotný a milý personál. Bezbariérové. Parkování u hotelu.
 • Pavilon Grébovka, Praha
  http://www.pavilongrebovka.cz/
  Krásné historické místo v Praze, příjemný personál, venkovní posezení. Možnost obřadu v pěkné místní zahradě. Jako jinde ve městě po 22. hodině třeba hlasitost přizpůsobit, párty to však nenaruší. Složitější parkování, avšak dobré možnosti večerní dopravy domů.
 • Statek Na Stránce, Zápy
  http://www.nastrance.com/
  Kousek za Prahou (13 minut z Prahy 9) se nachází malebný zrekonstruovaný statek s krásnou udržovanou zahranou, kde lze uspořádat obřad. Není snadné najít volný termín, kvůli reklamě sem však podniky nepíši. Možnost ubytování v pokojích, či stanování. Uvnitř statku není omezení hlasitosti kvůli rušení okolí. Parkování v místě.